פעילויות ואירועים

Untitled-22.png

רטריטים

ריטריט זו בעצם סדנה ארוכה (3-5 לילות), שמתקיימת באזורים שונים בארץ. ההשתתפות באירוע כזה היא הזדמנות נפלאה לסגת מהמציאות היום-יומית העמוסה שלנו, כדי לחקור וללמוד את עצמנו יותר לעומק. התנאים בריטריט מאפשרים סוג כזה של למידה וחקירה. במהלכו יתקיימו מפגשים רבים שיכללו מדיטציות שונות, ויתקיימו מרחבים לשיחות פתוחות שבהן יהיה מקום לשאלות ותשובות ולשיתופים של המשתתפים.

הריטריטים מתקיימים באווירה נעימה ונינוחה. יש דגש על החופש, ויש זמן חופשי רב בין המפגשים, שבו ניתן להיות לבד או להכיר את המשתתפים האחרים. האירועים האלו מתקיימים במקומות שבהם קיים שקט, הטבע דומיננטי והאוכל שמוגש הוא טעים ומזין. האווירה שנוצרת כתוצאה מהתמהיל שהוצג היא בדרך כלל כיפית מאוד, שמחה ופתוחה.

לא נדרש ניסיון קודם במדיטציות כדי להשתתף. מי שמעוניין להצטרף יתבקש להגיע לפגישת הכרות כדי לבדוק האם האופי של הסדנה מתאים לו.

נווה שלום | יולי 2024
ריטריט נווה שלום

רטריטים עירוניים

הרטריטים העירוניים מתקיימות בדרך כלל במרכז הארץ, ונמשכות בין יום ליומיים. סדנה כזו היא הזדמנות להתנתק מחיי היום-יום כדי לקבל ידע נוסף על עצמנו. הסדנאות מתאימות למי שאין לו כל ידע קודם וגם למי שמעוניין להעמיק ולקבל ידע נוסף על עבודת הצל, הדרך הישירה ויוגה של החושים והגוף. במהלך הסדנאות מועברות מדיטציות מונחות, ויהיה גם מקום לשאלות ולשיתופים של המשתתפים. כל זה מתקיים באווירה פתוחה ונעימה.

מפגשי הכירות

מפגש הכרות עם התכנים שמונגשים בפסיכולוגיה של החופש – אי שניות, הדרך הישירה, עבודת הצל ויוגה של החושים והגוף. האירוע מאפשר הצצה למי שמעוניין להכיר את התכנים. האירוע ייפתח במדיטציה מונחית, ולאחר מכן יינתן מקום לשאלות של המשתתפים.

ובינרים

הוובינרים מתקיימים על גבי פלטפורמת זום. הם מאפשרים הזדמנות גם למי שמכיר את המסגרת של האי-שניות ועבודת הצל וגם למי שמעוניין להיחשף אליה לראשונה. הוובינר מתחיל במדיטציה מונחית, ולאחר מכן נפתח מרחב לשאלות, תשובות ושיתופים של המשתתפים. משך האירוע הוא שעה וחצי.

וובינר ״הפסיכולוגיה של החופש״