פודקאסטים

bird

הנקודה הפנימית - פודקאסט עם ערן ובר

מארח את ברוך חולוב, לשיחה על פסיכולוגיה והתעוררות רוחנית

אנחנו מזמינים אתכם\ן להאזין לשיחה של ברוך עם רן ובר על פסיכולוגיה והתעורררות רוחנית בפודקאסט "הנקודה הפנימית".

רן הוא סופר ומנחה סדנאות התבודדות. בשיחה מדברים רן וברוך על הקשר בין פסיכולוגיה והתעוררות רוחנית דרך הפילטרים של non duality והיהדות.

להאזנה בכל הפלטפורמות:

האור והצל - מסע של כנות להתעוררות רוחנית

פרק 13: התעוררות אל מעבר לעצמי – ברוך חולוב

הפודקאסט "האור והצל" מביא שיח על נושאים שאינם מדוברים מספיק במרחבים רוחניים בימנו, אך הם חיוניים להתפתחות הנפשית והרוחנית.

תיאור הפרק:

ברוך חולוב הוא פסיכולוג קליני ומורה לנון-דואליטי (אי-שניות). לפני כ-7 שנים, לאחר שנים כפסיכולוג קליני קונבנציונלי, הוא התחיל לחוות התעוררות רוחנית. לראשונה הוא חווה את עצמו לא כאישיות נפרדת, אלא כמהות האחדותית שמעבר לה. עולמו התערער והוא חש בלבול ומצוקה. הוא חיפש אנשי מקצוע בתחומו שיוכלו להבין את החוויה שלו אך התקשה למצוא כאלו, עד שהכיר מורים מחו"ל שלימדו אותו נון-דואליטי. לאט לאט הוא התחיל להבין את המצב התודעתי החדש ולעשות לו אינטגרציה למישור הפסיכולוגי, לחיים היומיומיים ולפרקטיקה הטיפולית. בשיחה הזו, בין היתר, אנחנו משוחחים על ה"אגו" ועל האני הנפרד, על תהליך האינטגרציה ועל חיבור לשמחה פנימית ללא תלות במה קורה בחוץ.

להאזנה בכל הפטלפורמות:

קישור לדף הנחיתה של הפודקאסט עם קישורים לפלטפורמות נוספות:

טיפה טיפול (פודקאסט ACT של מכון חיבורים)

פרק 12: על ליווי רוחני ופסיכולוגיה קלינית – ברוך חולוב

שיחות עם מטפלי אקט לאוהבי אקט. הפודקאסט של מכון חיבורים בהובלת ד"ר רן אלמוג שמדבר עם דמויות מובילות בקהילה האקטית הישראלית ובכלל.

תיאור הפרק:

בפרק משוחח ברוך חולוב פסיכולוג קליני ומלווה רוחני על הדרך הרוחנית הלא דואלית, על הממשקים בינה ובין אקט, על השאלה האם הפסיכולוגיה יכולה לאפשר לנו חופש ושמחה, על היישום והשילוב של רוחניות במסגרת טיפול פסיכולוגי ועל האופנים שבהם הדרך הרוחנית גם משתלבת באבהות

להאזנה בכל הפטלפורמות:

קישור לדף הנחיתה של הפודקאסט עם קישורים לפלטפורמות נוספות: