מפגשים שבועיים

Untitled-23

מפגשים קבוצתיים

המפגשים הקבוצתיים מתקיימים על גבי פלטפורמת זום, בתדירות של פעם בשבוע למשך שעתיים. המפגשים מיועדים למי שמעוניין במסגרת קבועה, שמאפשרת הבנה של הידע והכלים המוצעים והעמקה בהם. בדרך כלל, ההצטרפות לקבוצה מגיעה לאחר שיש שיפור מסוים והתייצבות במצב הרגשי בעקבות המפגשים הפרטניים.

הקבוצה נפתחת בכל פעם לסבב בן ארבעה חודשים, שבסופו בדרך כלל מתקיימת תחלופה – מי שמרגיש שהוא לא נתרם יכול לעזוב בנקודה זו, ובמקביל בדרך כלל מצטרפים משתתפים חדשים.

המפגש נפתח תמיד במדיטציה מונחית, ולאחר מכן יש שיח פתוח שבנוי משאלות ותשובות, שיתופים וניתן מקום להפריה הדדית בין משתתפי הקבוצה. הקבוצה מוגדרת כקבוצת לימוד, אך פעמים רבות מתקיימת גם תמיכה בין המשתתפים. הפלטפורמה הקבוצתית מאפשרת העמקה משמעותית בהבנות וביישום של עבודת הצל ושל האי שניות

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

מפגשים פרטניים

המטרה של המפגש הפרטני היא, קודם כל, להקל מהר ככל שניתן על הסבל הפסיכולוגי שאיתו מגיע האדם שפונה. המפגשים מתחילים בשיחת הכרות מעמיקה, ולאחר שהתמונה מתבהרת מתחילים יחדיו תהליך, שמטרתו היא להביא להבנה של מקור הסבל וגם להציע פתרונות פרקטיים שמיועדים להפחית את המצוקה הנפשית. חשוב לציין, כי במפגשי ההכרות יש צורך לחזור לעבר כדי להכיר את הרקע שממנו מגיע האדם. בניגוד לכך, המפגשים עצמם מתמקדים ברובם בהווה. הכלים שמשתמשים בהם כדי להבין את הכאב ולהקל עליו הם פרקטיים מאוד, מגוונים, חלקם מעולמות הפסיכולוגיה וחלקם ממקורות ידע תבוני קדום. כל אדם שפונה הוא שונה, ולכן מקבל את ההסתכלות הייחודית לו וגם את הכלים והפתרונות שהוא זקוק להם באותה נקודת זמן. המפגשים מתקיימים ב"גובה העיניים", באווירה נעימה ונינוחה – עובדים כצוות ביחד כדי להשיג את המטרה שלשמה הגיע האדם.

ישנם מקרים שבהם האדם לא יגיע מתוך מצוקה, אלא ירצה לקבל העשרה של ידע רוחני או להעמיק בו. הדבר אפשרי, ואז המפגשים יתמקדו בכיוון הזה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה